0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност лето танго I платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

Трговска марка ликовна уметност лето танго I платно уметност по боја пекара злато украсена рамка

DEN 607.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини Трговска марка ликовна уметност „Лето танго I“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Избор на клиент