0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно „Обожава“ боја - злато, црно

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно „Обожава“ боја - злато, црно

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Обожавање, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност . Одржлива и пријателска за шумите . Професионално рачно испружена во одржлива рамка со дрвени дебели од 1,5 инчи . пристигнува подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Избор на клиент