0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Stuple Industries го прави тоа да работи инспиративен семеен збор за дизајн на платно wallидна уметност од Дафне Полсели

Stuple Industries го прави тоа да работи инспиративен семеен збор за дизајн на платно wallидна уметност од

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

За производот

Избор на клиент