0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Менхетен координати“ патувања и изреки - злато, бело

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметности платно печати „Менхетен координати“ патувања и изреки

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Координатите на Менхетен, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Патувачки дизајн со цитати за патувања и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Избор на клиент