0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ournoupурна колекција женски жени владее широка ширина на ширина на средната блок потпетица пумпи за пети на бадеми

Ournoupурна колекција женски жени владее широка ширина на ширина на средната блок потпетица пумпи за пети

DEN 716.64
Достапно за нарачка

Достапност

Барате стилски и шик пар пумпи? Проверете ги пумпите Reignn By Collection Collection. Овие прекрасни пумпи имаат дизајн со капа, луксузни вегански кожни надградби, ширина со ширина на нозете и мека подножје за да ве одржат пријатно. Комплетирајте со лента за грб и покриена полу-блок-потпетица, овие пумпи се совршени за ноќна ноќ или ден во канцеларијата. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Избор на клиент