0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мелроза Аве, женски фау велур, зашилен со пети -пети потпетици

Мелроза Аве, женски фау велур, зашилен со пети -пети потпетици

DEN 335.84
Достапно за нарачка

Достапност

Совршени за работа или игра, овие класични зашилени пети му даваат моментален лифт со своите удобни букви од 2,5 ”бујни блок-потпетици и обичен финиш со рангиран изглед. Во мека фаукс велур или незгоден печатен питон, овие чевли се совршени за облекување на кој било изглед. Кожна кожа. Амортизирани табани. 2,5 "блок-потпетици. Стилот на лизгање.

За производот

Избор на клиент