0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ournourneyе женски женски луу удобност влога широка ширина околу пети со ниски блок потпетици

Ournourneyе женски женски луу удобност влога широка ширина околу пети со ниски блок потпетици

DEN 630.08
Достапно за нарачка

Достапност

Бесплатна пета што можете да ја фрлите со практично сè, пумпата со широка ширина на Луу од колекцијата на ourурни. Нивната луксузна веганска кожа, покриената блок потпетица и тркалезната пети создаваат совршена комбинација на елегантен, но обичен изглед што можете да го носите насекаде. Усогласената влошка, ниската потпетица и обликот на тркалезни пети сигурно ќе ги остават нозете да се чувствуваат удобни во текот на денот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

За производот

Избор на клиент