0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници за кабриолет за кабриолет од чипка на јуниори

Без граници за кабриолет за кабриолет од чипка на јуниори

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа супер удобна без граници за конвертибилна bralette е вашата целогодишна мора да ја имате. Без жица со отстранливи влошки, оваа bralette е поддржувачка и може да се носи 3 начини : Класичен каиш, криз-грб и стил на зачувување. Конструирана од мека, истегната ткаенина во забавна цветна шема, оваа bralette обезбедува убаво вклопување и стил. Исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’7 'и носи големина S. тип на чаши : отстранливи влошки. Покриеност : Умерено. Затворање : стил на пуловер; Големини xl-xxxl имаат затворање на кука и очи. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : лесно наредени. Braletе женската чипка кабриолетска bralette од без граници.

За производот

Избор на клиент