0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Mizuno 34 MVP Prime SE Series Baseball Catchers Mitt, фрлање десна рака

Mizuno 34 MVP Prime SE Series Baseball Catchers Mitt, фрлање десна рака

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Една од најпопуларните серии на Mizuno доби и модел на Catcher исто така со Mizuno GXC50 PSE6 MVP Prime SE 34 "Бејзбол ловџии Мит - десна рака. Погледнете зад плочата. Мазната кожа ја балансира маслото и мекоста со цврста контрола што ја бараат играчите на највисоко ниво. Дизајн на дво-парчиња веб и Pro лажички помага при полето и брзото пренесување.

За производот

Избор на клиент