0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро од искра, се вклопува во 2000- Шевролет Малибу

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сребро од искра, се вклопува во 2000- Шевролет Малибу

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 15 x 6, 5 портпари, 5 LUG, шема на завртки од 115мм, сребро од искра. Тоа одговара на вашиот 2000-2002 Chevrolet Malibu. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 15 x 6 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2000-2002 Шевролет Малибу 15 x 6, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 115мм, сребро од искра, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

За производот

Избор на клиент