0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Екена мелница 5 6 W 5 6 H 3 8 T Голем Камерон Декоративен фретхард Дрво тавански панели, Олдер

Екена мелница 5 6 W 5 6 H 3 8 T Голем Камерон Декоративен фретхард Дрво тавански панели, Олдер

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите тавани, wallsидови, кабинети и многу повеќе. Нашите лесни за инсталирање на дрвени панели можат да ја претворат просторијата во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични панели за трескање на дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете на сè друго на пазарот. Собрани димензии : 66 5/6 "W x 66 5/6" H (опфаќа 31,01 квадратни метри на панел). Содржи количина 8 од 47 1/4 "w x 11 3/4" h Неискрени панели. Тавански панели достапни во оценка за боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Панелите ги трансформираат и воздигнуваат и комерцијалните и станбените проекти.

За производот

Избор на клиент