0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Водич за патеки со повеќе милји HLT All Season 265 65R 112S гума за лесни камиони

Водич за патеки со повеќе милји HLT All Season 265 65R 112S гума за лесни камиони

DEN 1948.96
Достапно за нарачка

Достапност

Водич за патеки со повеќе милји HLT 265/65 R17 112 Soverviewan, целата сезонска автопатска гума, мулти-километарски водич за патеки HLT е изграден со SUV и возачот на лесни камиони во умот. Доставувањето тивко, стабилно возење, специјално формулираното соединение на Trail Guide создава подолг живот и силна влечење во сите сезони. Моделот на шара го намалува бучавата за да создаде тивко искуство во возење. Големите блокови на шара ја зголемуваат областа за контакт за подобрување на ракувањето и абењето на газот. Четири дополнителни широки жлебови канализираат вода подалеку од гумата за зајакнување на влечење. Еколошки процес и материјал го подобруваат животот на абење. Fits : 2003-09 Toyota 4 Runner SR5 2016-22 Toyota Tacoma TRD Sport 2017-22 Chevrolet Colorado ZR2 2003-09 Lexus GX470 Base 2004-08 Nissan Frontier LE 2003-07 Toyota Sequoia SR5 2005-06 Dodge Dakota Laramie 2001-03 Nissan Frontier SC 2021-22 GMC CANYON AT4 2004-05 Dodge Durango SLT 2006-08 Dodge Durango Adventurer 2005-10 Nissan Pathfinder LE 2011 Nissan Pathfinder Silver Edition 2010 Nissan Frontier LE 2017 Gmc Canyon Sle 2008 Dodge Dakota Sport 2001-06 Mitsubishi Montero Limited 2023 Toyoto Toyoto Toyoto Toyoto Toyoto Tacoma TRD Off-Road 2011 Ram Dakota Big Horn 2009 Dodge Durango Limited Hybrid 2006 Mitsubishi Raider XLS 2009-10 Dodge Dakota Lone Lone и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент