0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Зелен пат патник M T LT31X10.50R оптоварување C Ply 109Q Mt Mud Terrain Tire

Зелен пат патник M T LT31X10.50R оптоварување C Ply 109Q Mt Mud Terrain Tire

DEN 2232.80
Достапно за нарачка

Достапност

Зелен макс патник М/Т Карактеристики и придобивки се ракува со тешки товари отпорност на хидропланирање на само-чистење отпорност на штета на сите прегледи на влечење на временските услови, зелениот макс патник М/Т е цела сезонска гума од кал терен, произведена за возила со лесни камиони. Оваа цела сезонска гума има одлична цело време влечење, вклучително и во зимско време и нуди одличен зафат во сите услови на патот. Моделот на шарите на гумите помага да се спротивстави на хидропланирањето со канализирање вода од под нејзиното стапало. Ова им овозможува на гумата да се одвива добро во сите услови, истовремено одржувајќи ја и нејзината безбедност. Овој модел има исклучителна влечење на теренот на кал, бидејќи неговиот дизајн на шара го подобрува својот зафат на меките и лабавите површини. Исто така, има дизајн за само-чистење, што значи дека шемата на шарите на гумите исфрла карпи заглавени меѓу шарата, истовремено чистење на снег и кал. Ова им овозможува на гумата да ја задржи својата одлична влечење во сите ситуации и да не ја изгуби на тешкиот терен. Засилената структура на гумите ја прави отпорна на случајно оштетување, како што се намалувања и пункции. Ова го зголемува животниот век на гумата, а истовремено обезбедува дополнителна безбедност за оние во возилото. Специјалната структура на патникот М/Т исто така ја подобрува неговата трајност на оптоварувањето, дозволувајќи му да се справи и да пренесува тешки товари лесно. 31x10.50 R15 109 Q C/6 Зелен максимум оптимален m/t.

За производот

Избор на клиент