0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Начин да се слави 30 бела валентин мечка кадифен играчка

Начин да се слави 30 бела валентин мечка кадифен играчка

DEN 687.84
Достапно за нарачка

Достапност

Изразете ја својата loveубов со тоа што ќе ја дадете оваа супер мека, валентин бела мечка како подарок на таа посебна личност во вашиот живот. Тој има розов, црвен нос во форма на срце и отпечатоци од шепа во форма на срце за да покаже колку loveубов има да даде. Направено од свиленкато мазно бело крзно и исполнето со оригиналното полнење со поли-Fil® Fiber, тој е супер-мек и исцеден. Вие нема да можете да одолеете на гушкање со него. Создадете некои сеќавања на Денот на вineубените со оваа дополнителна кадифен и прегрлива голема бела мечка на в Valentубените. Голем бел ден на вineубените со црвен нос во форма на срце. Направено од свилено гушкано бело крзно. Исполнето со оригиналните поли-FIL® влакна Пополнете го тоа што го прави супер-мек и исцедлив. Долго мери приближно 30 ”. Препорачано чистење на самото место. Исто така, достапна валентин беж мечка, розова мечка, мечка од мока.

За производот

Избор на клиент