0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лели - Национална географска персиска мачка, седи

Лели - Национална географска персиска мачка, седи

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Со нашата Национална географска кадифен колекција, вашето дете може да има свои крзнени придружници. Оваа колекција го карактеризира нашиот ексклузивен италијански дизајн, со квалитет и стил што ја прави целата разлика. Секоја кадифен е направен со посебно внимание на деталите, повторно создавање како изгледаат вистинските животни. Сите кадифен вклучуваат специјална ознака за закачување со интересни факти, како и QR -код, скенирање од кој било паметен уред, што се поврзува со едукативно видео на животното. Возраст - 3 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење -мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучува специјална ознака за виси, што ги прикажува забавните факти за животните. Користете скенирање на QR код за да се поврзете со видео со вистинското животно во нивното живеалиште. Ексклузивен италијански дизајн. Возраст 3 и повеќе.

За производот

Избор на клиент