0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Озарк патека 10 '10' Осветлена задната врата Инстант крошна комбо

Озарк патека 10 '10' Осветлена задната врата Инстант крошна комбо

DEN 3199.84
Достапно за нарачка

Достапност

Озрачената патека 10 'x 10' Осветлена задната врата Инстант крошна комбо вклучува сè што ќе ви треба за викенд полн со фудбалски задниот дел. Комбото вклучува црвена крошна од 10 x 10, табела со прицврстување со отвор за шише, две столчиња, ладилник и стапало. Сите предмети се вклопуваат во удобна торба за носење за брз и лесен транспорт. Столчињата имаат два преголеми држачи за чаши за да ги држат омилените пијалоци. Системот за брза патека на преклопување стол за брз и лесен транспорт на стол. Осветлената крошна го прави ова комбо совршено за вечерни фудбалски игри и опашка. Само зграпчете го далечинскиот управувач, вклучете ги светлата и продолжете да уживате во вечерната врата. Чувајте мали предмети, како што е далечинскиот управувач, во џебот на крошна мрежа за лесен пристап. Табелата доаѓа со прицврстен отвор за шише, така што никогаш нема да се грижите да го заборавите отворот за шише повторно. Стапчениот отпечаток е совршен за излети, опашка во тревата, нечистотијата или бетонот. Може да бидете сигурни дека ова комбо ги вклучува сите предмети потребни за совршена задната врата. Озрачна патека 10 'x 10' Осветлена задната врата Инстант крошна комбо што е вклучено во комбо : 10 x 10 осветлена крошна, маса, две столчиња, ладилник и стапало . торбичка за носење за брз и лесен транспорт. Canopy се поставува за само неколку минути. Осветлена крошна за вечерни задните задници. Табелата вклучува прицврстено отвор за шише за погодност. Брза лента за пакувања за брзо движење столчиња. 100 квадратни метри од сенка. Зашиена во џеб од мрежа во крошна за брз пристап до мали предмети. Тешка полиестерска крошна и издржлива челична рамка. Столчињата вклучуваат 2 вградени држачи за чаши од мрежа.

За производот

Избор на клиент